ויפאליס מיוצר על טהרת 100% רכיבים טבעיים והוא מבוסס על מיצוי מרוכז של חומרים פעילים המצויים בצמחי המרפא עצמם.

הויפאליס הוא מוצר מקורי ייחודי פרי פיתוח מבוסס על ניסיון קליני של 17 שנים בטיפול בבעיות און גברי. ויפלאיס מורכב מנוסחה ייחודית ומקורית של 5 צמחי מרפא בריכוזים שונים על מנת לספק את העוצמה המקסימלית מכל חומר פעיל בכל צמח.

נוסחה ייחודית המשלבת צמחים אשר לכל אחד תפקיד ומטרה שונה כאשר כל צמח משלים את פעולת הצמח האחר. צמחי מרפא פועלים בצורה ישירה על מערכות שונות בגוף על מנת לאפשר זרימת דם משופרת לאיבר המין לצד העלאת רמת האנרגיה והחשק המיני. הנוסחה הייחודית של הויפאליס מבוססת על ניסיון טיפולי מוצלח רב שנים בבעיות און גברי שונות.

לחלוטין לא! צמחי המרפא אינם ממכרים ולכן ניתן ליהנות מיתרונם הטיפולי בצורה מלאה ללא חשש התמכרות כזו או אחרת.

במקרים מסוימים כבר בימים הראשונים של השימוש ניתן להרגיש את השפעת המוצר, אולם ההמלצה היא להתמיד בנטילה על מנת לאפשר לצמחי המרפא להגיע למקסימום אפקטיביות טיפולית.

ויפאליס מיוצר בישראל, תחת כל דרישות הייצור המקובלות בוהם GMP ISO וכן אישורי משרד הבריאות

לויפאליס אכן יש כשרות

המוצר מגיע אליך עם שליח עד נקודת איסוף במקום מגורים שלך, נקודה אותה תבחר עם נציג האתר, או עד פתח ביתך או לכל כתובת אחרת לנוחיותך. החבילה דיסקרטית ב100% ונמסרת אליך באופן אישי מלא ללא סימון מזוהה על המעטפה.

החבילה נשלחת אליך רק עם שמך וללא שום פרטי זיהוי אחרים על המעטפה. אף אחד זולתך לא יודע מה תוכן המעטפה והיא ממוענת באופן אישי ודיסקרטי מלא עבורך.

החיוב בכרטיס אשראי הוא אנונימי לחלוטין ולא מצוין בו שום פרט אודות המוצר הרכישה תופיע תחת השם: חברת תקשורת, ללא פרטי זיהוי כלשהם – אתה יכול להיות רגוע. אנחנו דואגים לפרטיות מלאה עבורך!

תהליך הרכישה מאובטח בפרוטוקולים המחמירים המקובלים ביותר בעולם SSL 128  BIT –  זהו פרוטוקול בסטנדרט עולמי, המאפשר הצפנה של מידע ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

ויפאליס נכנס לשוק המקומי בהצלחה גדולה והיקפי מכירות גבוהים בשיווק דיגיטלי ישיר ועקב הביקושים אנו בשלב שיווק רחב היקף לרשתות הפארמה ובתי מרקחת שונים תחת כאמור המוביל בשוק תוספי התזונה לגברים בישראל

ויפאליס מיועד לשיווק כמוצר בינלאומי במספר ארצות באירופה ובארה”ב. אנו בוחנים שווקים חדשים כל העת כמוצר מוביל לגבר בתחום תוספי התזונה ברשתות בתי מרקחת מקצועיים, אמזון, אי-ביי ועוד.

זיקפה חזקה היא תוצאה של זרימת דם. זה בגדול שם המשחק וזה בגדול אופן הפעולה של כל התרופות הכימיות כמו ויאגרה, סיאליס וכו’. ויפאליס היא פורמולות צמחי מרפא המורכבת משילוב של חומרים פעילים מצמחים שונים אשר כולם נמצאים בשימוש נרחב ברפואת צמחים מזה שנים. היתרון הגדול של צמחי מרפא הוא באופן הפעולה הממוקד שלהם אשר מסייע לעודד מערכות שונות בגוף לפעול בצורה תקינה. זיקפה חזקה היא תוצר של זרימת דם משופרת וזה בדיוק תפקידם של הצמחי בפורמולה. ויפאליס זה מוצר טבעי ב100% אשר פותח על בסיס ניסיון קליני של 17 עם בעיות זיקפה ואון גברי. אתה יכול להרגיש טוב, התופעה של חוסר זיקפה מעל גיל 50 הוא נפוץ ביותר בקרב גברים ויש מגוון סיבות לכך. אך הבשורה המשמחת היא שאתה יכול לחזור וליהנות מחיי מין מספקים ומהנים אם תשכיל להתאים את עצמך לשינויים אצלך. אין צורך להגיע לזיקפה כמו שהיית צעיר. גם זיקפה חלקית יכולה לעזור לך לספק את בת זוגתך מצד אחד וליהנות ממין מצד שני. כאמור שמטרה המרכזית בשיפור און גברי וחשק מיני הוא שיפור זרימת דם לאיבר המין ובכלל. ניתן לשפר זרימת דם בשילוב של צמחי מרפא ספציפיים כגון אלו הנמצאים בויפאליס וכן בשילוב מקביל של תזונה נכונה (נשלח לך במייל המלצות מקצועיות נוספות), פעילות גופנית ומשקל תקין.